Naše nabídka

Naše firma Obrobna kovů Jan Vrzal - s provozovnou umístěnou v Jihomoravském kraji v obci Žarošice u Kyjova – nabízí své kvalitní služby v oblasti třískového obrábění kovů.

Soustružení, frézování, vrtání a závitování na CNC i klasických strojích, 3D měření

Vyrábíme kovové součástky, ale i součástky z plastů - převážně se jedná o strojní díly a komponenty nejrůznějších tvarů v malých i větších sériích na moderních CNC strojích. Běžně obrábíme díly do průměru 150 mm (max. 200 mm) a do délky 500 mm. Kontrolu přesnosti výroby provádíme na souřadnicovém 3D měřícím stroji Johansson s pětiosou kontinuální hlavou PH20.

Široká škála kovových dílů a součástek

Mezi typické výrobky Obrobny kovů Jan Vrzal patří například hřídele, příruby, čepy, spojky, oka, pouzdra, svorníky, závity, šrouby, matice a další široká škála kovových i nekovových strojních součásti. Součásti vyrábíme podle dodané dokumentace zákazníka na našich CNC strojích a to z kvalitní konstrukční, nástrojové, nerezové i zušlechtěné ocele, dále ze slitin barevných kovů a z plastů. Pracujeme s vlastním či dodaným materiálem, odlitky nebo polotovary. Nezbytností je také přesné a produktivní řezání hutních polotovarů, které provádíme zejména na CNC pile Kasto a dalších pilách.

Bohaté zkušenosti s obráběním kovů

Zakládáme si na precizním provedení našich výrobků a na dobré komunikaci se zákazníky. Samozřejmostí je přesnost, kvalita produktů a spolehlivost nabízených služeb. Naší výhodou, která jistě předurčuje kvalitní a úspěšné obchodní vztahy, jsou bezesporu bohaté a dlouholeté zkušenosti v oboru, moderní technologie, zkušení a spolehliví zaměstnanci.